City Racing 3D

Yarış Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 107 MB
  • Version 3.3.133
  • Dil Türkçe
  • Firma 3DGames
Oyun piyasasının kaliteli isimlerinden 3DGames stüdyosunun geliştirmiş olduğu muhteşem oyunlarından bir tanesi ile karşı karşıyasınız.

Oyun piyasasının kaliteli isimlerinden 3D Games stüdyosunun geliştirmiş olduğu muhteşem oyunlarından bir tanesi ile karşı karşıyasınız. 

City Racing 3D, yarış yaparak şehrin her noktasını gezeceğiniz aksiyon ve hız dolu bir araba yarışı oyunudur. Oyunumuz oyun piyasasının ileri gelen isimlerinden biri olan 3DGames stüdyosunun bir eseridir. Oyunu Andorid işletim sistemi olan akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebilir ve heyecandan oyuna odaklanamayabilirsiniz .

Tokyo, Paris, Hawaii gibi dünyanın ileri gelen eğlence dolu ülkelerinde ve daha bir çok ülkede eşsiz savaşlar yapmaya kendinizi hazırlayın. Muhteşem grafikler ile donatılmış City Racing 3D yarış tabanlı oyunda müziklerin ritminden kendinizi alamayacaksınız.

Oyuna başlarken kullanmak istediğinizi spor aracı seçin ve arabanızın yarış konusunda yetersiz olduğunu düşündüğünüz anda yapmış olduğunuz yarışlarda topladığınız paralar ile aracınızı yenileyin. Arabanızı yenilemek ve geliştirmiş için yarışlarda başarı elde edin ve oyunun kazanın. 

City Racing 3D yarış oyunu ile sizde hızınızı eksik etmeden şehrin altını üstüne getirin ve oyunu kazanmak için elinizden geleni yapın. 

City Racing 3D indir
DİĞER SÜRÜMLER